Lisbeth Lorraine

Červenec 2013

Wake up, baby..

26. července 2013 v 19:36 | Lisbeth Lorraine
ahoj holky,
tak jak užíváte léta? u mě se za ty 3týdny, co jsem neblogovala změnilo celkem dost. letos je rokem velkých změn. krom toho rozchodu je teď novinka, že plánuju od září bydlet v brně s mou nejlepší kámoškou. ještě mě čekají 2roky studia, taxi to chci užít ve velkym :) ale zas tak velký punk to nebude, ptž z něčeho budu muset platit nájem, takže každý den budu do večera v práci.. taky mi je jasné, že si budu kupovat minimum jídla, abych využila toho, že už si můžu sama volit, co jím, ptž mi nic nekupuje mamka.. tím se chci dostat k jádru věci, že ze sebou chci něco dělat. fakt si ve svých očích připadám strašně tlustá :( takže už od teď chci nastolit "bytový režim", chci vidět, jaké to od září bude..
takže jsem zpátky a srpen je náš, holky. už se nemůžu vymlouvat na nic. celkem jsem si dokázala, že když chci, tak umím být silná a vzít věci do svých rukou, takže teď pokořím i tento cíl ;)

dnešní jídelníček - snad poslední špatný :)

S: 1,5 tmavého rohlíku s máslem a marmeládou
S: jahodový jogurt, malé jablko, kousek piškotového dortu od kolegy z práce (řekla jsem ne, ale pak mi ho stejně položil na stůl a řikal, že jeho slečna výslovně říkala, že zrovna mně bude určitě chtunat.. ! :D :D)
O: špagety s masovou omáčkou
S: rajčátka
O: rohlík s máslem a sýrem, paprika, rajče, malý kousek tmavé čokolády

better tomorrow... :)

a co chystáte na víkend? já jsem dneska po práci doma uklízela, chystám si pustit nějaký film s marylin monroe a vegeet :) zítra jdu s nejlepší kámoškou na koupák (!) a v nedělu má dojet kamarád z prostějova, tak budem v brně zevlit :)

mějte se krásně, sleduju vás :)

vaše lisbeth lorraine


8.7.2013

9. července 2013 v 8:42 | Lisbeth Lorraine
aoj kočky,
jaxe vám daří?? mně víkend nedopadl podle mých představ, ale to se tak někdy stane :) moje plány na další dny jsou takové, že dnes budu odpoledne odpočívat doma, zítra jdeme s děckama na párty (mám nový šaty!!) a pak spím s kámoškou v bráchovým bytě :) čtvrtek do práce asi nepůjdu, když u mě bude ta kámoška, chceme jet do Ikei a tak :)
s jídlem mám taky plán :) chtěla bych jíst celý týden rozumně a v nedělu se zamyslet, jestli mi takhle není líp :) rozumně u mě znamená, že jím normální jídla, ale nepřejídám se :)
třeba včera jsem měla k odpolední svačině i haribo kokina, protože mi je koupil kámoš na usmířenou :) měla jsem jich tak cca 8 (picco balla) a s ostatníma jsem se podělila :)
včera jsem měla celkem na pilno, měla jsem ve škole zápis (jj už jsem opět student;)), paxem jela do práce a odpo sraz s kámoškou, daly jsme víno, pizzu a paxem jí jela ukázat bráchův byt, kde budem ve středu spát :) (díky brácha!)

food
6,30 musli s bílým jogurtem, 2meruňky
11,45 polívka, sm.kuřecí kapsa, brambory
15,00 musli tyčinka, haribo kokina
17,30 půl pizzi

mějte se fajn a nenechte si zkazit náladu, pokud vám všechno nevyjde tak, jaxte chtěly! :)

vaše lisbeth lorraine


5.7.2013

5. července 2013 v 14:19 | Lisbeth Lorraine
hi girls,
dnešek bych ráda shrnula co nejřív, abych nesnědla něco mimo plán :)
ráno jsem se dívala na "jeníček a mařenka - lovci čarodějnic", viděly ste to? jako neni to můj šálek čaje, ale dalo se na to dívat. tři body z pěti :D paxem se koukala na různé blogy (2hodiny v hajzlu:D), uklízela jsem a chystám se ještě na nějaký to cvičení (asi švihadlo?)
večer mám sraz s kámošem, jdem vybírat triko, paxe projít a do letního kina, taxe těším, že vypadnu z baráku :) držte palce, ať neprší.. co vy dnes plánujete??

food
9,30 3krajíčky chleba s pomazánkou, vajíčko na tvrdo, rajče, paprika
12,30 řízek, bram. salát, meruňka
15,00 maliny
17,00 polívka

exercise
30 min švihadlo

užívejte si každou minutu volna :)

vaše lisbeth lorraine


4.7.2013

4. července 2013 v 23:30 | Lisbeth Lorraine
čauky holky moje :)
jaxte si užily dnešní den? doufám, že skvěle a že se těšíte na další (volné) dny :) dnes jsem odpoledne zavzpomínala na staré časy s bývalými spolužačkami z gymplu a bylo nám u sangrie fajn. snad se začnem opět scházet a častěji :)
co je noveho? koupila jsem si voňavku (obrázek dole), snad bude mít úspěch :D

food
6,00 2 tmavé krajíčky chleba s pomazánkou, vajíčko na tvrdo, 2 rajčata
9,00 jogurt s musli
12,00 polívka, 2 kynuté knedle s borůvkama
15,00 musli tyčinka
17,00 tmavý obložený croissant s uzeným lososem (mňam!) :)

můj plán je jíst do pondělí maličko, abych neměla nafouklé břicho, v pondělí chystám kámošovi to překvápko :) snad se v tom jídle začnu trochu krotit, občas mám hrozný úlety..

a ještě jedna důležitá věc: moc vám děkuju za komentáře!!! :)

vaše lisbeth lorraine


těším se :)

4. července 2013 v 7:28 | Lisbeth Lorraine
aoj kočky,
jídelák radši nepřidávám, je to děs, ale nehroutím se z toho, naopak mám teď radost z toho, co mě čeká :) dnes naposled v práci a odpo pokec a babama u sangrie m.ň.a.a.a.m :) zítra možná půjdu ven s kamarádem (šla bych ráda do zoo!), na sobotu mám v plánu jet k bráchovi, aby mi dal klíče od bytu, jede na dovču a já mu ho budu "hlídat" :D v sobotu večer se chystám k nejlepší kámošce do hospody, pracuje tam, tak ji budu dělat společnost při obsluze :) neděle je ve hvězdách, možná večer využiju ten bráchův byt a pozvu kámoše na filmek :) pondělí opět práce a po ní si jdu nechat udělat jaguou (něco jak henna) nápis na břicho, je to dárek k narozkám tomu kámošovi /"your birthday, my pleasure"/a ještě upe na 100% neim, jestli do toho půjdu, tak uvidime :)
taky se příští týden chystám do letního kina, když můžu spát v tom bráchovým bytě a ve středu půjdeme asi pařit s děckama z práce (little party never killed nobody) :D

a SAMOZŘEJMĚ se vás všechny chystám teď o weekendu oběhnout, udělám si svůj ranní rituál s kávou a vašimi blogy ;)

mám vás ráda

vaše lisbeth lorraine


Marilyn Monroe výstava

2. července 2013 v 7:32 | Lisbeth Lorraine
hello :)
chystám se s kamarádkou na výstavu o marilyn monroe do prahy. uděláme si takový celodenní výlet i s památkami a obchody, a tak jsem se chtěla zeptat, jestli některá z vás na této výstavě byla? jestli jo, tak líbila se?? :) jsem zvědavá a hlavně se těším na výlet i když to bude asi až za dva týdny..
dnes mám v plánu kadeřnici a posilovnu, tak snad vše zvládnu tak, jaxem si určila :D

mějte se fajn

vaše lisbeth lorraine