Lisbeth Lorraine

18.8.2013

18. srpna 2013 v 12:18 | Lisbeth Lorraine
Čauky holky,
máte se? Já tak nějak všelijak. Včera se bylo pít, ale ustála jsem to a nebyla jsem moc opilá, ale psychicky je mi divně. Ne jen, že na těch hodech včera byl byvalej, ale muj "současnej" (M.) se mi teď moc neozyva. Současnej je v uvozovkach, ptž spolu ještě oficialně nejsme, ale nějak jsem to napsat musela. To je tak, když jste furt friends with benefits a pak vám to trochu přeroste přes hlavu. Znáte někoho, kdo začal taky takhle "naopak"? A klape jim to?
Druhá věc, co mě na sobě strašně štve je moje jídlo. Nemůžu se vymanit z začarovaného kruhu jezeni v jednom kuse celej den nebo jezení na noc. To je taky důvod, proč píšu tento článek. Neslibuju, že budu přispívat, ptž kdybych si to řekla, určitě přispívat nebudu.. Ale s blogem to jde líp :)
Moje nejlepší kamarádka se před časem rozešla a jak měla nervy, strašně zhubla. Ona byla hubená už předtím, ale tedka je superskinny. Ne že bych ji záviděla, ale je hezky pozorovat, jaxe za ni tedka všichni otáčí, jak se s ní najednou všichni baví. Prostě v dnešní době jak je někdo vzhledově "normální" a jde s davem, tak fuck off.
Omlouvám se za pesimistický článek, ale jsem opravdu zklamaná z M. :(
Dneska mě čeká blešák s tou kamoškou a pak možná malé nákupy, uvidíme.

Mějte se pěkně a užívejte víkendu :-)

Vaše Lisbeth Lorraine

 


Komentáře

1 El El | Web | 18. srpna 2013 v 17:16 | Reagovat

,,Friends with benefit" podle mě není nejlepší způsob jak se dát dohromady a mít vztah.. věřím, že někomu to vyjde a moc bych si přála aby i tobě nakonec ano, ale promiň, když mám být úplně upřímná, moc na  vztah s postupem pozpátku nevěřím. Jde o mentalitu kluků typu ,,Mám od ní trvalej přísun sexu, proč se víc snažit a k něčemu se zavazovat, je ochotná mi vše splnit i bez toho abych se musel něčím zavázat, je to tak pohodlný".. víš co myslím. Pokud je to ale slušnej kluk, a navíc pokud se do tebe začíná zamilovávat, byl by vztah i pro něj něčím skvělým a přínosným. Víš, byla bych nerada, aby se ti ozýval jen když ,,to" chce.. :(
Tvoje kámoška musí být inspirující :) Sice je škoda že zhubla smutnou událostí, ale aspoň jí do života přinesla nějaký pozitivum :)
S tím jídlem  začarovaným kruhem jsem dřív taky mívala potíže, dnes to řeším tak, že jím dietně a občas si povolím něco zakázanýho, aby tělo nemělo pocit že ho v něčem šidím. Mám i fajn knížku o ubnutí kde je o tom víc, pokud bys chtěla víc info, ozvi se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama