Lisbeth Lorraine

Září 2013

weekend

29. září 2013 v 20:36 | Lisbeth Lorraine
Holky moje,
tak jaxte si užily weekend? Já byla od sobotního rána u našich, ale dneska odpo mě vezli zpět na byt. Mamce se líbil, taťka se klasicky nevyjadřoval, ale chápu, že by mě měli raději doma, tak nebudou vykládat, že je to tu kdovíjak dobrý. I brácha se tu otočil a tomu se můj pokoj líbil moc :)
Jinak ty dva dny volna nic moc, doslova jsem je proležela v posteli, asi na mě něco leze. Jelikož tu nemám teploměr, taxem se neměřila, ale možná malou teplotu mám. Škrábe mě v krku a jsem unavená, ale nechci tomu podlehnout, zítra mě čeká práce (od 7 do 12) a pak škola (od 13 do 19).. Proto jsem vypila litry čaje s citronem a čekám, až ten bacil přesedne na někoho jinýho :) Taky se těším na M., kterej je teď taky doma (ani jeden nejsme původně z Brna)..

Jaxte si užily volné dny vy??

Vaše Lisbeth Lorraine


hektický týden

27. září 2013 v 21:29 | Lisbeth Lorraine
Ahoj holky,
tento týden začala škola, takže jsem to měla takový pestrý.. Ale od příštího týdne plánuju chodit jen na to nejnutnější, abych mohla být co nejvíc v práci.. Studuju první rok navazujícího magisterského obor Rozvoj venkova a zatím to nevypadá složitě. Bakaláře mám z "Regionálního rozvoje". I když mám teď takové hektické období, jsem strašně šťastná, ptž se to s M. vyvíjí nad moje očekávání, jsem strašně zamilovaná a chci ten "pěkný začátek" co nejvíce prodloužit a vyhnout se stereotypu a všem těm nevýhodám dlouhodobých vztahů..
Minulý víkend jsme byli na výletě a přes týden jsme se po práci jen váleli u seriálů nebo jsme vařili :) Ideální den byl ale čtvrtek, ptž jsem si vzala v práci volno, ráno jsem musela na 7 do školy, paxem dojela na byt, uvařila jsem zapečené italské těstoviny, na 13,00 jsem jela zpět do školy a za dvě hoďky jsem byla zas zpátky doma :) Cestou jsem ještě koupila M. dárek k svátku a večer jsme šli na Back to school (Charlie Straight, Horkýže, UDG) s jeho kámošema. Takový dny mám ráda, kdy se něco děje a není do jen stereotyp - do práce, z práce, nuda a únava.. I když jsem měla trochu výčitky, že nejsem v práci (jsem blázen, nevim, co bych chtěla, když musim ještě chodit do školy, ale nemužu si pomoct, jsem v tomto puntičkář..) byl to fajn den :)
Na bytě jsem taky spokojená, ĺíbí se mi to tady a hlavně - můžu si dělat co chci a nemusím nikomu nic oznamovat :)
Jídelák nemá smysl psát, ptž jím co chci a kdy chci, což pro mě není dobře.. Jsem člověk, který musí mít ve všem řád, takže zas musím zavést tvrdý režim.. I když nevím jak to půjde, ptž bych se chtěla naučit trochu vařit, v kuchyni jsem poleno a už mě to začíná štvát :) Tento týden jsem vařila ty těstoviny a tvarohový koláč s mandarinkami - oboje z Albert magazínu, ráda si v něm listuju, taxem ty recepty objevila :) Paxme s M. ještě vařili kuřecí maso v lupínkách s kaší, ale to bych moc nerozváděla, ptž to byla kalorická bomba a jedli jsme to samozřejmě večer že.. p.r.a.s.a.t.a. :D
No nic, holky, pujdu do postele, ptž se mi zavírají oči a navíc zítra vstávám, jedu po 14ti dnech k našim (ha už ne domu, ale k našim.. :D) Mějte krásný víkend, myslím na vás!!
Teď jsem zjistila, že nám na bytě začli topit :D :D
Vaše Lisbeth Lorraine


19.9.2013

20. září 2013 v 8:56 | Lisbeth Lorraine
aoj kočky,
včerejšek byl hektický, po práci jsme byli ještě s děckama z práce v hospodě, takže jsem se ani nestihla navečeřet, mandarinku k večeři jsem neměla už hodně dlouho.. ale posezení bylo fajn, M. spal u mě, ale než jsem došla z koupelny, tak mi usnul, takže asi chápete moje zklamání :D :D
jaxe máte vy? už je zas pátek juchuu :)

včerejší jídlo :)
celozrnná bageta s máslem, šunkou a paprikovým sýrem
paprika, 2 rajčata
hráškový krém, 3 malé kynuté knedle s jahodama
banán
mandarinka

přeju pěkný pátek všem :-*

vaše lisbeth lorraine


17.9.2013

18. září 2013 v 21:04 | Lisbeth Lorraine
zdarec chuanity :)
teď jsem vás šecky oběhla, abych zjistila, jaxe vám daří a jaxe máte :) a moc děkuju za spoustu komentářů, ste zlaté :-*
co dělám já? v pondělí jsem jela k rodičům, spala tam a v úterý ráno jela rovnou do práce, včera u mě byl M. trochu jsme se mlátili a pokoušeli ;) a dneska jsem jela na skok k bráchovi do práce a teď večer klasicky zevlím u komplu (jak kdybych neměla za celej den počítače dost) :) chtěla jsem si tai na bytě umýt okno, ale prší, tak to nechám na jindy.
zítra se s děckama z práce chystáme ven, asi někam na pivo a M. pak bude spát zas u mě, taxe těším :)
už se trochu začínám děsit toho, že příští týden začne škola a začne velký kolotoč "z práce do školy, ze školy do práce.." doufám, že to magisterský už nebude tak hektický jako ten Bc. stupeň a doufám, že se s M. budem aspoň trochu vídat..

co jsem jedla včera?? :)

pudinková buchta, tmavý fík
tmavej rohlík s máslem a tvrdým sýrem se zeleným pepřem
kuře s rýží
musli s bílým jogurtem, hrozny

ať se vám daří, holky, dobrou noc :)

vaše lisbeth lorraine


první článek z nového pokoje :)

15. září 2013 v 19:35 | Lisbeth Lorraine
nazdárek hvězdy :)
tedka jsem se asi 2 hodiny zasekla na vašich blozích a hrozně mě bavíte :) nejlepší relax - udělat si zelenej čaj, zapnout nějakou fajn hudbu a brouzdat po netu :)
jaký ste měly víkend?
já jsem v pátek po práci balila věci, ptž jsem se v sobotu stěhovala do brna. v sobotu mi se vším pomohl M., takže jsem strašně happy, že se k tomu takhle postavil :) ráno mi dovezli koberec, taxme ho vyměnili za starý a jeli jsme do ikei pro postel, kt. jsme odpo skládali :) paxme jeli k nám pro moje věci (naši poprvé viděli M., takže představování a jídlo u našich :D) a zase zpět do mého nového pokojíčku vybalovat. M. u mě spal, takže první noc byla super :) až dneska tu budu poprvé spát sama (i když ne tak docela, v bytě jsme celkem 4).
dnešek už nebyl pracovní - snídali jsme až v 11, pak nákupy (dny marianne), obidek a opět válení se v posteli :-P

tedka se chystám umýt si vlasy (a vyzkoušet nový fén), osprchovat se a spát :) je super, že to mám teď do práce 10 min :)

jak daleko to máte do práce nebo školy vy?

mějte se fajn a začněte týden tou správnou nohou ;)

vaše lisbeth lorraine


plány na víkend

13. září 2013 v 8:45 | Lisbeth Lorraine
aoj seňority :)
předem bych vám moc chtěla poděkovat za komentáře, jsem ráda, že chodíte na můj blog :) a já samozřejmě ráda chodím na ty vaše ;)
dnes je pátek a mě čeká balení a víkendové stěhování se od rodičů do podnájmu do brna.. nebude to moc nezvyk nebýt doma, ptž minulý i tento týden jsem byla od pondělí do pátku s M. na kolejích, ale i tak.. zítra mi dovezou koberec a pak pojedeme koupit postel. držte mi palce, ať to šecko stihnu pobalit a pokoupit přes víkend :)
co vy plánujete? jdete některá někam na párty? já jsem nebyla pařit ani nepamatuju, ale vůbec mi to nějak nechybí..
ještě vám napíšu, co jsem jedla:

11.9.
3 plátky vánočky s máslem
kuřecí kousky, rýže, omáčka
2 nektarinky
tvaroh s banánem a skořicí
kousek nepečenýho dortu

12.9.
3 plátky vánočky s máslem
2 rohlíky, 100g hermelínovýho salátu, paprika, rajče
100g madelandu
2 nektarinky, ovocný jogurt

jím teď nějak normálně, ptž jsem u M. a nakupujem kde se dá.. budu ale muset omezit množství jídla, pokud nebudu jíst zdravěji

mějte fajn pátek, jsem s váma :)

vaše lisbeth lorraine
10.9.2013

11. září 2013 v 16:26 | Lisbeth Lorraine
hi girls,
jak to jde? ja jsem včera večer těžce uklouzla, ptž jsem ochutnávala nepečenej dort, co pekla mamka od M., výbornej, s ostružinama, ale bylo mi pak těžko celej večer, jsem to zas přehnala.. ale dobře mi tak..

jinak novinka dnešního dne je, že mám koupenej novej koberec do podnájmu :) dovezou ho v sobotu juchuu :)

menu
2 buchty
polívka, 3 malé bramborové knedle plněné uzeným, zelí
2 nektarinky
tmavý rohlík s máslem a šunkou, 2 rajčátka, ledovej salát
kus toho dortu :(

mějte fajn zbytek středy :)

vaše lisbeth lorraine


9.9.2013

10. září 2013 v 8:24 | Lisbeth Lorraine
nazdárek holky,
předem vám chci moc poděkovat za komentáře a podporu :) včera odpoledne jsem byla s M., takže fajn :) ale s jídlem to bylo horší..

menu
houska s máslem a uzeným sýrem, rajčátka
kuřecí řízek, brambory
kousek ovocného dortu
tmavý rohlík, lučina, okurek

nechtělo se mi utrácet za oběd, když si můžu vzít ten řízek z domu (jj ještě pár dní jsem v mamahotelu:)) a ten ovocný dortík jsem dostala k narozkám od bráchy, mám je až v říjnu, ale slavili jsme je o víkendu, taxem jeden kousek ochutnala, ale zbytek jsem rozdala :-P

přeju vám pěkné úterý :-*

vaše lisbeth lorraine


take a chance :)

9. září 2013 v 15:14 | Lisbeth Lorraine
aoj kočky,
jaký ste měly víkend? my byli v sobotu na rodinném obídku, uklízela jsem a v neděli jen veget u teorie velkého třesku :) dneska jdu po práci k M. taxe těším, snad nám opět vyjde spaní na koleji a nedají mu tam spolubydlícího..
jelikož bydlím poslední týden u rodičů, taxe psychicky připravuju na to, že už mám možnost si vybírat, co chci jíst a nemám se na co vymlouvat. hodlám se v tom jídle polepšit a hlavně využít té šance :) kdy, když ne teď.. :-P

vaše lisbeth lorraine6.9.2013

6. září 2013 v 21:58 | Lisbeth Lorraine
hi gurls :)
tak už se mi pátek chýlí ke konci, jsem strašně unavená, ale ještě vám napíšu, co jsem dnes dělala :) probudila jsem se vedle M. (:-*), paxme jeli do práce, po ní následovalo pobíhání po městě, vyřizování a nákup dárků. potom jsem jela na svuj budouci podnájem a domluvila se, že se příští víkend stěhuju (jupiiii). budu bydlet se třemi spolubydlícími, ale mám pro sebe pokoj skoro 4x5 metrů (a přísahám, že si ho vybavím a bude nejkrásnější v celem brně!!) :D mám z toho stěhování celkem strach, ale M. slíbil, že mi se vším pomůže, tak to snad zvládnu :)
co vy? bydlíte některá sama na privátě? jste spokojené?

dobrou noc

menu
2 buchty
polívka, kuřecí plátek, brambory
banán
cheeseburger

vaše lisbeth lorraine