Lisbeth Lorraine

Prosinec 2013

10.12.2013

11. prosince 2013 v 8:14 | Lisbeth Lorraine
aoj krásky,
tak včera byl celkem fajn den, po práci jsem měla sraz s kamoškou, chodily jsme chvilu po obchodech, koupila jsem si v tezenisu punčocháče a voňavku guess girl :) co vy, máte něco nového nebo teď jen nakupujete dárečky ostatním? dneska budu odpoledne asi po třech dnech s M., ale čekám, že hned usne, ptž je teď ve dne v noci v práci.. :(

menu
půl tmavé housky s florou a sýrem, paprika
lasagne
bílý jogurt s vločkama
rebarborový koláč s karlovky

vaše lisbeth lorraine


9.12.2013

10. prosince 2013 v 8:29 | Lisbeth Lorraine
zdravím :)
tak dneska jen v rychlosti, co jsem včera jedla a jaxem se měla :) stihla jsem toho celkem dost, cestou z práce se mi povedlo koupit hned 3 vánoční dárky a pak jsem dělala lasagne - poprvé a celkem se povedly :) večer jsem si ještě stihla přečíst pár stránek na páteční test a šla jsem spát.. co vy ste dělaly?
máte teď nějakou svoji oblíbenou písničku? celkem ráda se nechám inspirovat :)

menu
tmavá houska s florou a sýrem, 3 malá rajčata
meruňkový jogurt s vločkama
rýže s kuřecí směsí
perníček (od babi od Mikuláše :D)
2 malé tmavé housky, 2 vajíčka natvrdo, kedlubna

vaše lisbeth lorraine


druhý advent

6. prosince 2013 v 19:13 | Lisbeth Lorraine
nazdárek kočky,
jaxe máte? já sedím s kafem v ruce ve svém brněnském pokoji a chystám se s váma podělit o novinky uplynulého týdne. týden to byl nudný, pracovní, ale zas je pozitivní, že jsem do školy musela jen na hodinu v pondělí :-P
no a co je teda nového? dneska jsem si kamarádce stěžovala, že jsem s M. už 4 měsíce a ještě jsem nikdy neviděla jeho mamku a segru a co se odpoledne nestalo? aniž bych cokoli naznačila, tak mě M. pozval k nim na vánoce :) ne přímo na štědrý den, to budem každý s rodinou, ale pak bych k němu dojela. jsem z toho nervní už teďka.. :D ale jsem happy ;)
a novina číslo dvě je ještě víc super - brácha si s peťou koupil byt a v lednu se stěhuje, takže mi nabídl, že můžu jít do bytu po nich :) je tam ložnice, obyvák a malá kuchyně a můžu tam být jen za energie, takže nebudu platit nájem :) fakt sen.. teď se ještě rozmýšlí M., jestli tam bude semnou nebo zůstane na kolejích (má je hned u školy, což je výhoda).. doufám, že se rozhodne pro společné bydlení, ptž mám trochu respekt z toho bydlení upe sama - přece jen teď jsme na bytě 4 a pořád tu někdo chodí a je to dost jinej pocit být někde sama.. tak držte palce ;)
taky jsem se viděla s nejlepší kamarádkou, se kt. je to teď takový složitější, od té doby, co bydlím v brně, ale byla jsem mile překvapená - našla si kluka a je happy, takže s ní po dlouhé době dalo slušně bavit :)
co máte v plánu na víkend?
M. mi odjel k mamce, tak pojedu zítra dopo k našim a v neděli ráno zase zpět. blbý je, že se musím dost učit - v pátek mám zápočtovej test z environmentální etiky a přes týden se nic nenaučím, když jsem do pěti v práci.. snad to nějak zmáknu :)
a co vám donesl mikulajda? mně donesl tu velikou krabici "celebrations", milka bonbonieru a adventní kalendář s čokoládkama s lentilkama :) - tohle od M. a jinak asi 2 igelitky kokin od babičky a mamky :D
takže s jídlem je to teď divoký, i když dneska je to celkem v klidu, tak přidám i jídelák :)

menu
2 buchty z teska ;)
jablko
4 malé bramborové knedle plněné uzeným
jogurt s vločkama a skořicí
bagetka s florou a loveckým salámem, rajče, mrkev

taxe mějte krásně a zvládněte ten vánoční shon všude kolem, papa

vaše lisbeth lorraine